Las Catitas
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Zwembad Dompelbad |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze gesitueerde in Villa Carlos Paz Las Catitas Villa Carlos Paz is gesitueerd op 25 minuten loopafstand van het Costa Bonita strand en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Dit vakantiehuis biedt een welgelegen locatie binnen 3 km afstand van de Cerro de la Cruz, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Peko's Entertainment Complex op 4 km verderop liggen. Het Tractormuseum is op 30 minuten wandelen van de villa. Las Catitas villa bevindt zich binnen 2 km van de Parroquia Nuestra Señora del Carmen en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.
Gasten worden uitgenodigd om te dineren in La Casa de las Empanadas, gelegen op 25 minuten loopafstand. Dankzij Roma 6 Ida bushalte, momenten van de woning, kunnen gasten gemakkelijk Villa Carlos Paz verkennen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Koekoeksklok1,6 km
- Estancia La Quinta Park1,6 km
- Circuito del Perilago1,7 km
- Supermarkets Becerra Local 101,8 km
- Alto Vuelo1,3 km
- Reloj Cucu - Villa Carlos Paz1,7 km
- Mayu Sumaj1,5 km
- Museo Arqueologico Numba Charava1,7 km
- Nuestra Senora de Guadalupe1,1 km
- Casa Museo Buffo1000 m
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Cordoba46 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Ligstoelen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Las Catitas villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Las Catitas villa biedt WiFi aan. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Las Catitas villa?
Een kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Las Catitas villa. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Las Catitas villa?
Las Catitas villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Gasten die in het vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk het Costa Bonita strand en het Tractormuseum bereiken, die respectievelijk op 25 minuten loopafstand van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.